Koučování a konzultace zaměřené na řešení

Pohledy mých klientů

Jiří mi citlivým a soustředěným přístupem umožnil, abych lépe prozkoumal svou motivaci i sílu k práci na důležitých projektech. Překvapilo mě jak přirozeně respektuje a následně v konzultaci připomíná mé možnosti a schopnosti. Můžu říct, že celá konzultace byla o mě a o tom, čeho chci dosáhnout, co můžu a čeho už jsem dokázal. Díky tomu mě neskutečně nabil pro další práci i zkoumání svých limitů. Dokonce navrhl několik praktických možností, jež se mi v udržení té nabité energie budou hodit.

Marcel Skýba, Olomouc

Jiřího Vlčka doporučuji jako svěží vánek, který vám může ukázat, stejně jako mně, cestu k prameni vašeho vyššího já. Může vás motivovat k uskutečnění toho, co je vám nejbližší, zbavit barier nevyhovujicích myšlenkových nastavení i inspirovat vás svými kreativními nápady. Někdy není jednoduché aktivně spolupracovat, když jsme byli celá léta zvyklí pasivně přijímat rady odborníků. V konečné fázi nám však jde o naše vlastní pozitivní řešení konkretní životní situace. A o to jde i Jiřímu Vlčkovi.

Markéta Horáková, Zlín

Pan Vlček mi pomohl najít východisko ze složité vztahové situace, kterou už jsem vlastními silami nezvládala. Díky naší společné práci jsem si uvědomila, co vlastně od vztahu chci a potřebuji a našla odvahu za tím jít. Nyní jsem šťastná, mám daleko vyšší sebevědomí a cítím se ve svém životě spokojeně a naplněně, což se samozřejmě projevilo i na zdraví, množství energie a i na tom, jak působím na své okolí. Moc mu tímto chci poděkovat!

Hana

VÍCE REFERENCÍ NAJDETE NA MÉM profilu.

Zpětnou vazbu mi můžete dát i Vy. S Vaší pomocí tak mohu věci dělat tak, jak potřebujete. Vyplňte tento formulář

 

© Jiří Vlček_2014. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode