Kdo jsem

 

 

Jmenuji se Jiří Vlček, bydlím ve Zlíně a celý život se věnuji práci s lidmi. Vždy mě zajímalo, jak jako lidé vlastně fungujeme, jak se chováme a co nás k tomu vede. Navzdory veškeré literatuře mě však reálný život vždycky něčím překvapí...a o tom to je... :-)

 

V posledních šesti letech jsem mimo jiné pracoval jako pastorační pracovník. Měl jsem na starosti klienty sociálních služeb (většinou seniory a  osoby v krizi), se kterými jsem promlouval o jejich životě, jeho smyslu a o víře. Zcela jinou zkušeností mi byla souběžná práce manažera Charity o rozměrech středně velké firmy (cca 8O lidí, 10 středisek a asi 7 podřízených klíčových manažerů), v níž jsem si mohl bohatě vyzkoušet personální práci, manažerské dovednosti, management změn a plánování strategického rozvoje organizace. Aktuálně pracuji jako manžer kvality v Diakonii a zabývám se standardy kvality a rozvojem sociálních služeb.  

 

Ještě dříve jsem pracoval jako úředník  krajského úřadu, preventista, metodik sociálních služeb a implementátor standardů kvality, lektor či pečovatel v azylovém domě. Terapiím zaměřeným na řešení a koučování se věnuji systematicky a detailně v posledních 4 letech. 

 

Mohu Vám tedy nabídnout širokou paletu zkušeností, empatické naslouchání a profesní mlčenlivost, na kterou jsem celý život zvyklý.

 

Kontaktujte mne a jistě se domluvíme :-).

 

Proč právě se mnou

 
  • 13 let praxe v pomáhajících profesích
  • příznivá cena
  • empatie, porozumění, podpora
  • více než 400 hodin školení, kurzů a workshopů v posledních 3 letech v oblasti sociální práce, managementu a lidských zdrojů, a navíc:
  •         DALET Olomouc: "Solutions Focus" - ukončený komplexní výcvik v psychoterapii zaměřené na řešení (celkem 710 hodin)
  •         DALET Olomouc: Na řešení zaměřená supervize a koučování (celkem 430 hodin), probíhá 
  •         5,5 HR Brno: Solution focus koučink
  •         5,5 HR Brno: Manažerský koučink
  •         Sdružení Podané ruce Brno, Vzdělávací centrum I.E.S.: Manažerská komunikace - vedení týmů, motivace a koučink pro vedoucí pracovníky v sociálních službách
  • v případě zájmu nabízím také možnost podpory vašeho duchovního života a světonázoru (pastorace, duchovní růst a biblické koučování ©)

Přečtěte si můj článek o tom, proč je dobré mít svého terapeuta.

 

Místo - kde pracuji

 

okres Zlín, příp. Zlínský kraj

 

V případě zájmu můžeme konzultovat též po skype, tj. můžete se nacházet kdekoliv na světě :-)

 

Kancelář se nachází v centru Zlína na Kvítkové.

 

Více o mně najdete v sekci Jak pracuji.