Koučování a konzultace zaměřené na řešení

Kdo jsem

 

    Jmenuji se Jiří Vlček, bydlím ve Zlíně a celý život se věnuji práci s lidmi. Vždy mě zajímalo, jak jako lidé vlastně fungujeme, jak se chováme a co nás k tomu vede. Navzdory veškeré literatuře mě však reálný život vždycky něčím překvapí...a o tom to je... :-)

Pracoval jsem mj. jako pastorační pracovník, manažer kvality Charity či Diakonie ČCE, kariérový poradce. Aktuálně jsem vzdělavatel, supervizor sociálních služeb a poradce pro organizace. V poslední době také hodnotitel modelu EFQM pro Národní cenu kvality ČR organizovanou pravidelně MPO a Centrem excelence Praha. Duší i tělem jsem kvalitář, metodik a sociální pracovník. I nadále se zabývám se standardy kvality a rozvojem sociálních služeb.  

Standardům kvality a jejich aplikaci do praxe se věnuji posledních 15 let, kdy o nich nejen přednáším, ale také je úspěšně zavádím do praxe poskytovatelů. Zkušenosti jsem sbíral v několika příspěvkových organizacích Zlínského kraje, neziskovém sektoru a na krajském úřadě. Také jsem absolvoval téměř 200 hodinový kurz poradců pro zavádění standardů kvality pod vedením mnoha inspektorů kvality. Realizoval jsem nespočet seminářů a jiných forem vzdělávání včetně supervizí pracovníků přímé péče. S praxí poskytovatelů jsem v kontaktu díky realizaci dobrovolných auditů a dalším konzultacím na vyžádání. Profesně jsem absolventem FSS Masarykovy univerzity v Brně se specializací na sociální práci a absolventem komplexního výcviku DALET v Olomouci v psychoterapii zaměřené na řešení („solution focus“). 

Ve svých kurzech využívám systemický koučovací přístup, kterým podporuji své posluchače k přemýšlení a hledání vlastních zdrojů. Jsem zastáncem společného hledání řešení a reálného pohledu na věc. 

Konzultacím (koučování, terapie, supervize) zaměřeným na řešení a koučování se věnuji systematicky a detailně v posledních 7 letech. 

Mohu Vám tedy nabídnout širokou paletu zkušeností, empatické naslouchání a profesní mlčenlivost, na kterou jsem celý život zvyklý.

Proč právě se mnou

  • více než 15 let praxe v pomáhajících profesích
  • příznivá cena
  • empatie, porozumění, podpora
  • více než 400 hodin školení, kurzů a workshopů v posledních 5 letech v oblasti sociální práce, managementu a lidských zdrojů, a navíc:
  •         DALET Olomouc: "Solutions Focus" - ukončený komplexní výcvik v psychoterapii zaměřené na řešení (celkem 710 hodin)
  •         DALET Olomouc: Na řešení zaměřená supervize a koučování (celkem 430 hodin), probíhá 
  •         5,5 HR Brno: Solution focus koučink
  •         5,5 HR Brno: Manažerský koučink
  •         Sdružení Podané ruce Brno, Vzdělávací centrum I.E.S.: Manažerská komunikace - vedení týmů, motivace a koučink pro vedoucí pracovníky v sociálních službách
  • v případě zájmu nabízím také možnost podpory vašeho duchovního života a světonázoru (pastorace, duchovní růst a biblické koučování ©)

Přečtěte si můj článek o tom, proč je dobré mít svého terapeuta.

Místo - kde pracuji

celá ČR, online či osobně

Více o mně najdete v sekci Jak pracuji.

 

 

Kontakt

Mgr. Jiří Vlček, DiS.

wehuwehu@gmail.com

+420 605 583 112

Vyhledávání

© Jiří Vlček_2014. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode